Novinky
Neopreny, které jinde v Čechách nenajdete!

Již v tuto chvíli u nás na prodejně najdete pár vzorku od zbrusu nové značky JANGA. Tato firma je nová pouze u nás, v Portugalsku funguje již několik let. Pro...

více
Odemykání Vltavy 2018

Vodačky, vodáci, vodáčata! Přijeďte na 7. ročník Odemykání řeky Vltavy do Českého Krumlova.V sobotu 21. dubna 2018 se opět sejdou příznivci Vltavy a v Českém Krumlově řeku slavnostně odemknou. Plout se bude...

více

Výlety na paddleboardech, cvičení na paddleboardu

Úvod Paddleboarding

Stand up paddleborading absolutně ovládl všechny vodní hladiny a vodní nadšence. Není to vůbec težký sport, stand up paddle boardu se může věnovat úplně každý a proto jsme si pro Vás připravili výlety na paddleboardech po českých řekách. 


Na paddleboardech vám nabízíme výlety, posilovací cvičení FIT-SUP, ranní pádlování a vymyslíme akci na vaše eventy. Pro více informací klikejte zde.


Nabízíme Vám výlet na SUPu ve třech podobách:

  1. Vltava - půl denní výlet centrem Prahy 
  2. Berounka - výlet na celý den pro rekreační vodáky, nebo úplné začátečníky
  3. Sázava - výlet na celý den pro lidi, kteří mají alespoň minimální zkušenost s vodou 

Datum výletů a rezervace na dané časy naleznete zde:https://skisurf.reservio.com

 

Ve všech třech variantách s sebou budete mít doprovod, který Vám poradí kudy a jak plout. Můžete být ve skupince 2-4 lidí. V ceně výletu je zahrnuto půjčení stand up paddlu, vesty, helmy, pádla a když budete chtít i neopren. Během výletu uděláme několik fotek, které Vám potom rádi pošleme, takže budete mít vzpomínku :) Ceny se odvíjí podle počtu účastníků (čím více lidí, tím nižší cena na osobu), neváhejte se zeptat na emailu info@skisurf.cz


 

Co to vlastně SUP je?:

Podle anglického „Stand Up Paddling“ („pádlování ve stoje/vzpřímeně“) zapojíte všechny svaly v těle včetně těch vnitřních, které se posilují nejhůře. Také se naučíte přesvědčivě držet rovnováhu. Při jízdě člověk stojí na surfu a dlouhým pádlem se snaží pádlovat a když už nemůže, tak si může sehnout a jen se nechat unášet po proudu řeky. 


Tento sport může dělat absolutně každý, tím myslíme i děti :) Je jen na vašem uvážení od kolika let, ale v případě Sázavy by mělo dítě umět plavat. Dítě můžete mít i na špičce boardu, jen počítejte s tím, že budete mít větší odpor při jízdě. Nemusíte mít strach jestli je vaše fyzická kondice dostačující, tempo pádlovaní si určí každý sám. A připomínáme, že Vám nabízíme výlet, nikoliv závod :)


Koho naše nabídka nezaujala, jsme schopni vymyslet induviduální plán podle vašich požadavků. Můžeme změnit místo, stačí nás oslovit na info@skisurf.cz.

Také se můžete plavit sami a k tomu můžete využít stand up paddle boardy z naší půjčovny.


FIT SUP:

 

Další akce - Megaboard, závody:Výlet s dětmi na paddleboardech


Přihláška na výlet na SUPU
Typ výletu
V případě 2 osob a více je z původní ceny odečteno 10%
Může být i všední den
Počet osob
Vyberte z následujících možností:
Prosím vyplňte jestli potřebujete vybavení, jestliže ano, pak už je zahrnuto v ceně výletu.
Pro naší následnou komunikaci
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2019 © SKI SURF SPORT
file:///C:/Dokumenty/Downloads/google0ffb38650c4059ba.html