Novinky
Zimní kolekce Nandej 2020!

Je to tady! Celá kolekce zimních brýlí Nandej je u nás skladem. Brýle jsou s magnetickým dvojitým sklem. Máte možnost na výběr několik druhů skel. V ceně k brýlím je...

více
Výprodej rukavic -Akce

podzimní výprodej rukaviček i rukavic z lonských kolekcí. https://www.skisurf.cz/kategorie/zimni-sporty/lyzovani/doplnky/rukavice/#filter=2

více

Výlety na paddleboardech, cvičení na paddleboardu

Stand up paddleborading absolutně ovládl všechny vodní hladiny a vodní nadšence. Není to vůbec težký sport, stand up paddle boardu se může věnovat úplně každý a proto jsme si pro Vás připravili výlety na paddleboardech po českých řekách. 


Na paddleboardech vám nabízíme výlety, posilovací cvičení FIT-SUP, ranní pádlování a vymyslíme akci na vaše eventy. Pro více informací klikejte zde.


Nabízíme Vám výlet na SUPu ve třech podobách:

  1. Vltava - půl denní výlet centrem Prahy 
  2. Berounka - výlet na celý den pro rekreační vodáky, nebo úplné začátečníky
  3. Sázava - výlet na celý den pro lidi, kteří mají alespoň minimální zkušenost s vodou 

Datum výletů a rezervace na dané časy naleznete zde:https://skisurf.reservio.com

 

Ve všech třech variantách s sebou budete mít doprovod, který Vám poradí kudy a jak plout. Můžete být ve skupince 2-4 lidí. V ceně výletu je zahrnuto půjčení stand up paddlu, vesty, helmy, pádla a když budete chtít i neopren. Během výletu uděláme několik fotek, které Vám potom rádi pošleme, takže budete mít vzpomínku :) Ceny se odvíjí podle počtu účastníků (čím více lidí, tím nižší cena na osobu), neváhejte se zeptat na emailu info@skisurf.cz


 

Co to vlastně SUP je?:

Podle anglického „Stand Up Paddling“ („pádlování ve stoje/vzpřímeně“) zapojíte všechny svaly v těle včetně těch vnitřních, které se posilují nejhůře. Také se naučíte přesvědčivě držet rovnováhu. Při jízdě člověk stojí na surfu a dlouhým pádlem se snaží pádlovat a když už nemůže, tak si může sehnout a jen se nechat unášet po proudu řeky. 


Tento sport může dělat absolutně každý, tím myslíme i děti :) Je jen na vašem uvážení od kolika let, ale v případě Sázavy by mělo dítě umět plavat. Dítě můžete mít i na špičce boardu, jen počítejte s tím, že budete mít větší odpor při jízdě. Nemusíte mít strach jestli je vaše fyzická kondice dostačující, tempo pádlovaní si určí každý sám. A připomínáme, že Vám nabízíme výlet, nikoliv závod :)


Koho naše nabídka nezaujala, jsme schopni vymyslet induviduální plán podle vašich požadavků. Můžeme změnit místo, stačí nás oslovit na info@skisurf.cz.

Také se můžete plavit sami a k tomu můžete využít stand up paddle boardy z naší půjčovny.


FIT SUP:

 

Další akce - Megaboard, závody:Výlet s dětmi na paddleboardech


Přihláška na výlet na SUPU
Typ výletu
V případě 2 osob a více je z původní ceny odečteno 10%
Může být i všední den
Počet osob
Vyberte z následujících možností:
Prosím vyplňte jestli potřebujete vybavení, jestliže ano, pak už je zahrnuto v ceně výletu.
Pro naší následnou komunikaci
antiSpam [nový kód]
Copyright 2016 - 2020 © SKI SURF SPORT