ESHOP      
Novinky
Půjčovna paddleboardu na sezónu

Chtěli by jste na celé léto paddleboard? Není problém! Nyní u nás můžete využít nově celosezonní půjčovnu paddleboardu za cenu 4500,- a  na víc můžete prkno v průběhu sezóny vyměnit za jiný...

více
3.12.2020 OTEVÍRÁME !!!

Ve čtvrtek 3.12.2020 můžeme zase otevřít dveře naší provozovny! Budeme se těšit na vaší návštěvu ať už za účelem nákupu, servisování zboží, půjčovny, nebo jen návštěvy. Od 3.12.2020 bude otevřeno zase...

více

Obchodní podmínky

Úvod KontaktObchodní podmínky

Způsob objednání

Objednávat si můžete on-line přímo na našich stránkách. Pokud Vám z nějakého důvodu nefunguje přímé objednávámí, máte možnost zaslat objednávku jako obyčejný e-mail na naši e-mailovou adresu info@skisurf.cz. Pokud chcete, můžete objednávku zaslat i písemně na adresu uvedenou v kontaktních informacích, popřípadě zavolat na telefonní číslo uvedené tamtéž, na kterém Vám rádi zodpovíme i Vaše dotazy.

 

Dodací podmínky

Zboží většinou expedujeme do dvou dnů po obdržení objednávky. Dodací lhůta tedy závisí hlavně na způsobu dodání a rychlosti České pošty. Při zaslání na dobírku je to maximálně 5 dní, odpovědnost přebírá Česká pošta. Při osobním odběru, až na vyjímky, je možné odebrat zboží na naší pobočce během pracovní doby ihned. Při objednávce zboží poštovní zásilkou je minimální odběr za 300 kč.


Způsob dodání

Objednané zboží odesíláme poštou na dobírku nebo si jej můžete vyzvednout v pracovní době u nás na pobočce.

 

Poštovné

Způsoby dopravy a ceny poštovného naleznete při vyplňování objednávky.

 

Reklamační řád

1. Kupující je povinen zboží dodané prodávajícím prohlédnout bez zbytečného odkladu a o zjištěných vadách do tří dnů informovat prodávajícího.

2. Oznámení o zjištěných vadách musí kupující učinit u prodávajícího telefonicky nebo písemně (e-mailem) ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží a bez odkladu odeslat nejpozději však do 14 dnů. V oznámení musí kupující uvést zjištěné vady, tj. musí uvést o jaké vady se jedná a jak se projevují. Písemné oznámení o zjištěných vadách uplatňuje kupující v místě sídla prodávajícího.

3. K reklamaci je nutné ve všech případech předložit kopii faktury nebo doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.Oznámení o vadách výrobku při reklamaci musí zákazník přiložit v písemné formě i do balíku.

4. Prodávající nepřebírá odpovědnost za škody vyplývající z provozu produktů, funkčních vlastností a škod z neodborného používání produktů, stejně jako škod způsobených vnějšími událostmi a chybnou manipulací. Na vady tohoto původu se nevztahuje ani poskytnutá záruka.

5. Doba vyřízení reklamace prostřednictvím našeho internetového obchodu je 30 dní.

6. O reklamaci nás ihned po odeslání informujte mailem: info@skisurf.cz

7. Rušení objednávek telefonicky Pondělí - Pátek 10:00 - 18:00

 

Záruka vrácení peněz

Pro bezrizikové nákupy poskytujeme službu Záruka vrácení peněz. Uvědomujeme si, že nemáte možnost si zboží námi nabízené předem prohlédnout. Můžete se zmýlit a můžete tak obdržet zboží, které Vám nemusí vyhovovat. Jestliže toto zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, máte možnost zásilku vrátit a budou vám neprodleně zpět zaslány peníze.

Podmínkou vrácení peněz je:

Zboží musí být naprosto neporušené, čisté a schopné dalšího prodeje, ev. v originálním neporušeném obalu (pokud byl součástí zásilky) a dobře zabalené. Oznámení o požadovaném vrácení peněz musí kupující učinit u prodávajícího telefonicky nebo písemně (e-mailem) ve lhůtě do 3 dnů od převzetí zboží a bez odkladu odeslat nejpozději však do 5 dnů. Ve vrácené zásilce musí být přiložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky. Jsou vráceny pouze peníze za zboží, nikoli poštovné a balné! Reklamace posílejte pouze jako běžný balík České pošty, dobírkou, doporučenou zásilkou ap. nebude zásilka přijata .

Reklamaci zašlete na adresu:

SKI SURF SPORT

V Tůních 11

Praha 2 -120 00

tel.: 224 942 007 .

Storno objednavek od 10.00-18.00h

 

Důležité upozornění:

Tato služba se vztahuje pouze na území České republiky. Storno a nevyzvednutí objednávky Rušení objednávek se provádí telefonicky od pondělí do pátku 10:00 - 18:00h nebo písemně na e-mail a to do 24 hodin ! Po uplynutí této doby již není možné objednávku zrušit, jelikož zásilka bude odeslána a nevyzvednutí považujeme za odmítnutí s možností zařazení hříšníka na černou listinu. Úložní doba balíku na poště je 10 dní. Pokud nebude do této doby balík předán nebo vyzvednut, bude Vaše objednávka zaslána zpět a příjemce bude taktéž zařazen na černou listinu s tím, že při další eventuelní objednávce budeme vyžadovat platbu předem.

Copyright 2016 - 2021 © SKI SURF SPORT